Display: OLED; graphical; 1.71"; 128x32; Dim: 50.5x15.75x2.01mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX012832PWAP3N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX012832PWAP3N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 1.71"; 128x32; Dim: 50.5x15.75x2.01mm
| Supply voltage | 1.65...3.3V DC |
| Colour | white |
| Interface | I2C, SPI |
| Number of pins | 18 |
| Dimensions | 50.5x15.75x2.01mm |
| Type of pin configuration | 1x18 |
| Display resolution | 128x32 |
| Screen size | 1.71" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 42.22x10.54mm |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 500µm |