Display: OLED; graphical; 2.42"; 128x64; Dim: 60.5x37x2.11mm; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX012864AJWPP3N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX012864AJWPP3N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 2.42"; 128x64; Dim: 60.5x37x2.11mm; white
| Supply voltage | 1.65...3.3V DC |
| Colour | white |
| Interface | 6800, 8080, I2C, SPI |
| Number of pins | 30 |
| Type of pin configuration | 1x30 |
| Display resolution | 128x64 |
| Screen size | 2.42" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 55.01x27.49mm |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 500µm |