Display: OLED; graphical; 128x64; Dim: 26.7x19.26x1.41mm; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX012864CWAP3N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX012864CWAP3N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 128x64; Dim: 26.7x19.26x1.41mm; white
| Supply voltage | 2.8...3.3V DC |
| Colour | white |
| Number of pins | 30 |
| Dimensions | 26.7x19.26x1.41mm |
| Type of pin configuration | 1x30 |
| Display resolution | 128x64 |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 21.74x10.86mm |
| Kind of controller | SH1106G |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 700µm |