Display: OLED; graphical; 1.5"; 128x128; Dim: 33.8x36.5x2.01mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX128128HWAP3N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX128128HWAP3N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 1.5"; 128x128; Dim: 33.8x36.5x2.01mm
| Supply voltage | 1.65...3.3V DC |
| Colour | white |
| Interface | 8080, I2C, SPI |
| Number of pins | 24 |
| Type of pin configuration | 1x24 |
| Display resolution | 128x128 |
| Screen size | 1.5" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 26.86x26.86mm |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 500µm |