Switch WiFi; 5VDC; for wall mounting; -10÷40°C; 433.92MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RF BRIDGER2
Tootja: SONOFF
Tootja tootekood: RF BRIDGER2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch WiFi; 5VDC; for wall mounting; -10÷40°C; 433.92MHz
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 5V DC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Kind of connector | USB micro |
| Interface | WiFi |
| Frequency | 433.92MHz |
| Additional functions | control by mobile phone, programming directly from Android OS devices, programming directly from iOS OS devices |
| Plating material | ABS |
| Control | wireless |