LED; UV-C; 120°; 20mA; 300mW; λd: 270-280nm; 3.6x3.6x1.8mm; 4.5÷7.5V
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
RF-C36N0-URP-AR
Tootja: REFOND
Tootja tootekood: RF-C36N0-URP-AR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; UV-C; 120°; 20mA; 300mW; λd: 270-280nm; 3.6x3.6x1.8mm; 4.5÷7.5V
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...45°C |
| Dimensions | 3.6x3.6x1.8mm |
| Maximum power | 300mW |
| LED colour | UV-C |
| LED lens | transparent |
| Optical power | 1...3mW |
| LED current | 20mA |