LED; UV-B; 120°; 80mA; 800mW; λd: 305-311nm; 3.7x3.7x1.8mm; 4.5÷7.5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RF-C37D0-UTP-AR
Tootja: REFOND
Tootja tootekood: RF-C37D0-UTP-AR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; UV-B; 120°; 80mA; 800mW; λd: 305-311nm; 3.7x3.7x1.8mm; 4.5÷7.5V
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...45°C |
| Dimensions | 3.7x3.7x1.8mm |
| Maximum power | 800mW |
| LED colour | UV-B |
| LED lens | transparent |
| Optical power | 6...10mW |
| LED current | 80mA |