Fuse: PTC polymer; 13A
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
RF1550-000
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: LR4-1300SSF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 13A
| Mounting | THT |
| Power | 4.5W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| D dimension | 7.5mm |
| Current rating | 13A |
| Max surge current | 100A |
| B dimension | 10mm |
| Type of fuse | PTC polymer |