Tootekood: RFT-30Y48
Tootja: BEL
Tootja tootekood: RFT-30Y48
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 625mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 30W
Operating temperature -40...105°C
Application IT
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage 48V
Insulation voltage 3kV
Efficiency 89%