Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; 120kg; Man.series: RHT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RHT-100/12S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: RHT 100/12S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; 120kg; Man.series: RHT
| Operating temperature | -40...260°C |
| Material | Ditherm®, rubber |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 120kg |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 100mm |