PCB distance; polyamide; L:19.1mm; Colour: natural; UL94V-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RI-LCBSB-12-01
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide; L:19.1mm; Colour: natural; UL94V-2
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Version | glueless |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 19.1mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |