RLF7030T-1R0N6R4
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-1R0N6R4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1uH; 6.4A; 7.3mΩ; ±30%; Series: RLF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7.3mΩ |
| Tolerance | ±30% |
| Series | RLF |
| Operating current | 6.4A |
| Inductance | 1µH |