RLF7030T-1R5N6R1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-1R5N6R1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1.5uH; 6.1A; 8mΩ; ±30%; Series: RLF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8mΩ |
| Tolerance | ±30% |
| Series | RLF |
| Operating current | 6.1A |
| Inductance | 1.5µH |