RLF7030T-2R2M5R4
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-2R2M5R4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 2.2uH; 5.4A; 10mΩ; ±20%; Series: RLF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 10mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Series | RLF |
| Operating current | 5.4A |
| Inductance | 2.2µH |