RLF7030T-3R3M4R1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-3R3M4R1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 3.3uH; 4.1A; 17.4mΩ; ±20%; Series: RLF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 17.4mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Series | RLF |
| Operating current | 4.1A |
| Inductance | 3.3µH |