RLF7030T-4R7M3R4
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-4R7M3R4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 4.7uH; 3.4A; 26mΩ; ±20%; Series: RLF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 26mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Series | RLF |
| Operating current | 3.4A |
| Inductance | 4.7µH |