Tootekood: RLF7030T-6R8M2R8
Tootja: TDK
Tootja tootekood: RLF7030T-6R8M2R8
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 6.8uH; 2.8A; 37.3mΩ; ±20%; Series: RLF
Mounting SMD
Resistance 37.3mΩ
Tolerance ±20%
Series RLF
Operating current 2.8A
Inductance 6.8µH