Tootekood: RMD300-110-24SUW
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RMD300-110-24SUW
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 300W; Uin: 16.8÷137.5V; Uout: 24VDC; Iout: 13.75A
Power 300W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Efficiency 94%