Tootekood: RP03-11015DRAW
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RP03-11015DRAW
  • Output current
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 100mA
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 85%
Output current 2 100mA
Output voltage 2 15V DC