Tootekood: RP03-1103.3SRAW
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RP03-1103.3SRAW
  • Output current
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1A
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 80%