Tootekood: RP10-1103.3SRAW
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RP10-1103.3SRAW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷160V; Uout: 3.3VDC; Iout: 2.5A; DIP24
Output current 2.5A
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 83%