Tootekood: RP10-1105.1SRAW
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RP10-1105.1SRAW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷160V; Uout: 5.1VDC; Iout: 2A; DIP24
Output current 2A
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...105°C
Protection short circuit protection, anti-overvoltage
Output voltage 5.1V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%