Converter: DC/DC; Uin: 4÷36V; Uout: 800mVDC÷34.8VDC; Iout: 1500mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RPY-1.5Q-CT
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RPY-1.5Q-CT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Uin: 4÷36V; Uout: 800mVDC÷34.8VDC; Iout: 1500mA
| Output current | 1.5A |
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Protection | over current, overheating, short circuit protection |
| Application | LED |
| Input voltage | 4...36V DC |
| Additional functions | PWM controlled dimming function |
| Number of outputs | 1 |