Ferrite: two-piece; on round cable; Ø: 3.5mm; 93Ω; A: 13mm; B: 12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RRC-10-5-20-M
Tootja: RICHCO
Tootja tootekood: RRC-10-5-20-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite: two-piece; on round cable; Ø: 3.5mm; 93Ω; A: 13mm; B: 12mm
| Mounting | on cable |
| Enclosure material | polyamide |
| D dimension | 25.5mm |
| B dimension | 12mm |
| A dimension | 13mm |
| C dimension | 5mm |
| E dimension | 2.4mm |
| Type of ferrite | two-piece |
| Ferrite application | on round cable |
| Impedance at 100MHz | 158Ω |
| Core material | ferromagnetic A5 |
| Impedance at 25MHz | 93Ω |
| Ferrite features | reduce electromagnetic interference |
| Max. wire diameter | 3.5mm |