Inductor: ferrite; Number of coil turns: 2.5; Imp.@ 25MHz: 690Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
RRH6-1-25-K5B
Tootja: RICHCO
Tootja tootekood: RRH6-1-25-K5B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; Number of coil turns: 2.5; Imp.@ 25MHz: 690Ω
| Mounting | THT |
| Height | 10mm |
| Body dimensions | Ø6x10mm |
| Diameter | 6mm |
| Impedance at 100MHz | 680Ω |
| Core material | ferromagnetic A5 |
| Impedance at 25MHz | 690Ω |
| Type of inductor | ferrite |
| Number of windings | 1 |
| Number of coil turns | 2.5 |