Switch: push-button; 22mm; silver; yes; IP65; flat; Pos: 2; Ø22.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RRJT
Tootja: SCHLEGEL
Tootja tootekood: RRJT
Spetsifikatsioon tootele Switch: push-button; 22mm; silver; yes; IP65; flat; Pos: 2; Ø22.3mm
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Type of switch | push-button |
| Switches features | with symbol |
| Mounting hole diameter | Ø22.3mm |
| Caution! | Contact sets must be ordered separately. |
| Illumination | depending on the holder |
| Key stroke | 3mm |
| Actuator colour | silver |
| Button shape | flat |
| Button marking | O |