Mat: bench; ESD; grey; L: 10m; Width: 0.7m; Thick: 2mm; rubber; 130°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS-200/0.7
Tootja: RT WORK
Tootja tootekood: RS-200/0.7
Spetsifikatsioon tootele Mat: bench; ESD; grey; L: 10m; Width: 0.7m; Thick: 2mm; rubber; 130°C
| Colour | grey |
| Material | rubber |
| Version | ESD |
| Length | 10m |
| Thickness | 2mm |
| Max ambient temperature | 130°C |
| Surface resistance | 10MΩ...1GΩ |
| Antistatic elements application | for covering shelves, for covering trolleys, for cover the tops |