RFID reader; 5÷30V; UART; LED status indicator; Range: 30÷70mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS-H0-04P MS
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: RS-H0-04P MS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 5÷30V; UART; LED status indicator; Range: 30÷70mm
| Mounting | glued |
| Supply voltage | 5...30V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | UART |
| Cable length | 400mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | LED status indicator |
| Supply current | 60mA |