RFID reader; built-in buzzer; 36x2x26.7mm; RS232; 12V; f: 13,56MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS-H0-06 BZ M12 MS
Tootja:
Tootja tootekood: RS-H0-06 BZ M12 MS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; built-in buzzer; 36x2x26.7mm; RS232; 12V; f: 13,56MHz
| Mounting | M12 screw, screw |
| Supply voltage | 12V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | RS232 |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | 36x2x26.7mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | built-in buzzer, LED status indicator |
| Supply current | 160mA |
| Common electrode | anode |
| Range | 40mm |
| Transmission rate | 4.8kbps |