RFID reader; 35x9.5mm; RS232; 6.5÷30V; Range: 40mm; UNIQUE; 50mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS-H3-05K M12
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: RS-H3-05K M12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 35x9.5mm; RS232; 6.5÷30V; Range: 40mm; UNIQUE; 50mA
| Mounting | M12 screw, screw |
| Supply voltage | 6.5...30V |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | RS232 |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | 35x9.5mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | LED status indicator |
| Supply current | 50mA |
| Common electrode | cathode |
| Standard | UNIQUE |
| Range | 40mm |
| Transmission rate | 4.8kbps |