RFID reader; 9.5÷24V; UART; buzzer,LED status indicator; Ø36.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS-H3-06P BZ
Tootja: DREXIA
Tootja tootekood: RS-H3-06P BZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 9.5÷24V; UART; buzzer,LED status indicator; Ø36.2mm
| Mounting | glued |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Kind of connector | cables |
| Interface | UART |
| Cable length | 400mm |
| Dimensions | Ø36.2mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | built-in buzzer, LED status indicator |
| Supply current | 160mA |
| Standard | HID, HITAG, UNIQUE |
| Range | 40mm |