Diode: rectifying; SMD; 200V; 0.8A; 150ns; SOD123F; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS1DFA
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: RS1DFA
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; SMD; 200V; 0.8A; 150ns; SOD123F; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SOD123F |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Load current | 0.8A |
| Max. forward voltage | 1.3V |
| Reverse recovery time | 150ns |
| Type of diode | rectifying |