Assembly stud; polyamide; L: 3.5mm; snap fastener; Colour: natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
RS3
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: RS3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Assembly stud; polyamide; L: 3.5mm; snap fastener; Colour: natural
| Mounting | snap fastener |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 3.5mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.8/1.4mm |
| Plate mounting hole diameter | 4/5.5mm |