Fuse: PTC polymer; 7A; Imax: 100A; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RS30-700
Tootja: OPTIFUSE
Tootja tootekood: RS30-700
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 7A; Imax: 100A; THT
| Mounting | THT |
| Power | 3.8W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Maximum current | 100A |
| Current rating | 7A |
| Max. voltage | 30V |
| Max resistance | 30mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 14A |
| Min. resistance | 5mΩ |