Switch Ethernet; Gigabit Ethernet; black; 1Gbps; 250m; 250W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSFE-24P-2C-250
Tootja: LANBERG
Tootja tootekood: RSFE-24P-2C-250
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; Gigabit Ethernet; black; 1Gbps; 250m; 250W
| Mounting | rack 19" |
| Colour | black |
| Kit contents | power cable |
| Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, 19" |
| Range | 250m |
| Transmission rate | 1Gbps |
| PC accessories application | simplifies Ethernet-enabled device installations by combining power and data onto one cable |
| PC accessories features | LED status indicator, PnP, Power over Ethernet (PoE) |
| Useful height (U) | 1 U |