Module: soft-start; Usup: 220÷600VAC; DIN,on panel; 37kW; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSGD6045GGVX210
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: RSGD6045GGVX210
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: soft-start; Usup: 220÷600VAC; DIN,on panel; 37kW; IP20
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 220...600V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Max motor power | 37kW |
| Rated continuous current | 45A |
| Starting/stopping time | 1...20/0...20s |