Switch Ethernet; Gigabit Ethernet; PnP,LED status indicator
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSGE-24
Tootja: LANBERG
Tootja tootekood: RSGE-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; Gigabit Ethernet; PnP,LED status indicator
| Mounting | rack 19" |
| Colour | black |
| Kit contents | power cable |
| Standard | IEEE 802.3x, 19" |
| Range | 250m |
| Transmission rate | 1Gbps |
| PC accessories application | simplifies Ethernet-enabled device installations by combining power and data onto one cable |
| PC accessories features | LED status indicator, PnP |
| Useful height (U) | 1 U |