Converter: DC/DC; 3W; Uin: 9÷18V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; SMD
Kordarv:
150.0
Minimum quantity:
150.0
Tootekood:
RSH3-1215D/H2-R
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RSH3-1215D/H2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 9÷18V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; SMD
| Output current | 100mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...81°C |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 2kV DC |
| Efficiency | 82% |
| Output current 2 | 100mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |