Relay: solid state; Ucntrl: 90÷280VAC; 80A; 24÷530VAC; 3-phase
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSR62-48A80
Tootja: RELPOL
Tootja tootekood: RSR62-48A80
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 90÷280VAC; 80A; 24÷530VAC; 3-phase
| Max. operating current | 80A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 78x105x38mm |
| Switched voltage | 24...530V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 3-phase |
| Type of relay | solid state |
| OEM number | 2615972 |