Wireless control set; RSU; 12VDC; relay; for wall mounting; OUT: 3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSU-Z1/2
Tootja: GORKE
Tootja tootekood: RSU-Z1/2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wireless control set; RSU; 12VDC; relay; for wall mounting; OUT: 3
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| Number of channels | 1 |
| Series | RSU |
| Application | building automation, intelligent house |
| Kit contents | PUK-151 x2, RSU-K01 |
| Dimensions | 68x48x26mm |
| Frequency | 433.92MHz |
| Communications modules features | heterodyne H1 |
| Additional functions | the ability to control up to 113 transmitters |
| Supply current | 40mA |
| Range | 180m |
| Operating modes | bistable, monostable |
| Max. environment humidity | 93% |
| Number of outputs | 3 |
| Control | wireless |
| Counting range | 1s...4,2min |
| Kind of output 1 | relay |
| Kind of output 2 | transistor |
| Kind of output 3 | sabotage |