Receiver; RSX; 12VDC; for wall mounting; 0÷40°C; Dim: 48x68x26mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RSX-K02
Tootja: GORKE
Tootja tootekood: RSX-K02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Receiver; RSX; 12VDC; for wall mounting; 0÷40°C; Dim: 48x68x26mm
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Number of channels | 2 |
| Kind of connector | SMA |
| Series | RSX |
| Application | building automation, intelligent house |
| Dimensions | 48x68x26mm |
| Frequency | 433.2Hz |
| Communications modules features | superhet |
| Additional functions | confirmation function, LED status indicator, the ability to control up to 256 transmitters |
| Kind of antenna | angled, helical |
| Supply current | 90mA |
| Range | 4...10km |
| Operating modes | bistable, monostable |
| Kind of output | relay |
| Max. environment humidity | 93% |
| Control | wireless |
| Counting range | 1s...4,2min |
| Operation mode | bidirectional |