Tootekood: RT0603FRE07100RL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RT0603FRE07100RL
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
  • Kind of resistor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SMD Chip Resistor, 100 ohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, General Purpose
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 100Ω
Type of resistor thin film
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 50ppm/°C