Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RT214005
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RT214005
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Contact material | AgNi |
| Current rating | 12A |
| Coil resistance | 62Ω |
| Rated coil voltage | 5V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 12A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 8ms |
| Coil current | 14.2mA |