Lamp: LED emergency luminaire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RT2RSEO200STF3HIP
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: RT2RSEO200STF3HIP
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED emergency luminaire
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | 5...45°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | white |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Capacity | 3Ah |
| Power consumption | 1.1W |
| Operating modes | maintained, non-maintained |
| Type of lamp | LED emergency luminaire |