Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
11.0
Tootekood:
RT315005
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RT315005
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Height | 15.7mm |
| Body dimensions | 29x12.7x15.7mm |
| Coil resistance | 62Ω |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 403mW |
| Operate time | 8ms |