Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RT31L006
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RT31L006
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB, socket |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Current rating | 16A |
| Coil resistance | 90Ω |
| Rated coil voltage | 6V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 16A |
| Relay variant | monostable, power |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 400mW |
| Operate time | 9ms |
| Coil current | 66.7mA |