Relay: electromagnetic; SPST-NO; Icontacts max: 16A; THT; 360Ω; 8ms
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
34.0
Tootekood:
RT334012R
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RT334012R
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic; SPST-NO; Icontacts max: 16A; THT; 360Ω; 8ms
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Height | 16.2mm |
| Coil resistance | 360Ω |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 8ms |
| Coil current | 33.3mA |