Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RTB74018
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RTB74018
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Contact material | AgNi |
| Current rating | 10A |
| Rated coil voltage | 18V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 10A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 10ms |