Industrial tablet; 12VDC; Bluetooth 4.2,Ethernet,WiFi; -20÷50°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RTC-1010-R1003
Tootja: ALLEN
Tootja tootekood: RTC-1010-R1003
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial tablet; 12VDC; Bluetooth 4.2,Ethernet,WiFi; -20÷50°C
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Interface | Ethernet, WiFi, RS232, RS422, RS485 |
| Programmers and development kits features | accelerometer, light sensor |
| Kind of memory | DDR3L |
| Processor | Intel® Pentium™ N4200 |
| Display resolution | 1280x800 |
| Screen size | 10.1" |
| Connection | D-Sub, RJ45 |