RTD14F12F
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RTD14F12F
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RTD14F12F
Spetsifikatsioon tootele RTD14F12F
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Contact material | AgNi |
| Current rating | 12A |
| Coil resistance | 240Ω |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 16A |
| Relay variant | bistable, power |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 0.6W |
| Coil current | 33.3mA |